امداد خودرو ایران خودرو یاسوج - تعمیر و حمل اتومبیل

امداد خودرو ایران خودرو یاسوج - تعمیر و حمل اتومبیل

09173438641

خدمات خودرویی فوری در محل

امداد خودرو ایران خودرو یاسوج با خدمات شبانه‌روزی و اورژانسی خود، آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان عزیز است.
شما میتوانید با تماس با شماره امداد خودرو یاسوج از خدمات امداد رسانی فوری و 24 ساعته خودرویی در محلتان در یاسوج استفاده کنید.

چه زمانی لازم است تا با emdad074 تماس بگیرم؟
امداد خودرو ایران خودرو یاسوج یکی از خدماتی است که به رانندگانی که با خرابی یا تصادف خودرو دچار مشکل شده‌اند، راهنمایی و کمک می‌کند.
امداد خودرو ایران خودرو یاسوج انواع خدماتی مانند یدک کش، تعمیرات سیار، سوخت‌رسانی، پنچرگیری، تعویض باتری، رفع مشکلات جلوبندی، تنظیم موتور و امداد باتری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
این خدمات در هر نقطه از شهر یاسوج و حومه در هر ساعت از شبانه‌روز انجام می‌شوند.
برای درخواست این خدمات، کافی است با شماره تماس امداد خودرو ایران خودرو یاسوج تماس حاصل کنید و اطلاعات خودرو و مکان خود را اعلام کنید.
سپس یک تیم از کارشناسان مجموعه، با لباس فرم و خودروبر یا جرثقیل به سمت شما اعزام می‌شوند و در اسرع وقت به شما امداد می‌رسانند.

درباره ما:
امداد خودرو ایران خودرو یاسوج یک تیم متخصص و با تجربه است که در شهر بزرگ یاسوج فعالیت می‌کند.
برای ارائه خدمات با کیفیت، از تعداد کافی از نیروها، یدک کش ها، ابزارها و تجهیزات، مجوزهای رسمی از اتحادیه، نرخ مناسب، وجدان کاری، سرعت کار بالا و غیره استفاده می‌کند.
ما افتخار می‌کنیم که با خدمت رسانی حرفه‌ای و داشتن تیمی مجرب و متخصص در زمینه حمل خودرو و امداد خودرویی، همراه شما هموطنان عزیز هستیم.
امداد خودرو ایران خودرو یاسوج با ارسال سریع مکانیک سیار برای تعمیرات اورژانسی خودرو و یدک کش شبانه روزی سعی در کسب رضایت شما دارد.
امداد خودرو ایران خودرو یاسوج یاسوج وظیفه دارد که به رانندگانی که با مشکلات فنی یا حوادث خودرو روبرو شده‌اند، خدمات ارائه کند.

لیست خدمات ارائه شده توسط تیم ما:
با تماس با امداد خودرو ایران خودرو یاسوج، شما می‌توانید از این خدمات در هر روز و هر ساعت استفاده کنید:

1 - تعمیر در محل: این خدمت امدادخودرو یاسوج به این معناست که یک گروه از متخصصان و وسایل مورد نیاز به جایی که خودرو متوقف شده است، فرستاده می‌شوند تا اگر امکان داشته باشد، مشکل را در همان جا حل کنند. این فرد را مکانیک سیار می‌نامند و مکانیک سیار های امداد خودرو ایران خودرو یاسوج همه آموزش دیده و ماهر برای تعمیرات سریع و درست خودرو هستند.

2 - اعزام یدک کش یا جرثقیل: این خدمت امداد خودرو ایران خودرو یاسوج به این معناست که خودرو را به یک مکان دیگر مثل تعمیرگاه، نمایندگی، پارکینگ یا هر جایی که راننده خواسته باشد، ببرند. یدک کش و جرثقیل های ما همه مجهز و امن هستند. ما سعی می‌کنیم تا بتوانیم خودروی مشتریان را با رعایت امنیت و در کمترین زمان ممکن به مقصد برسانیم.

3 - سوخت‌رسانی: این خدمت امداد خودرو ایران خودرو یاسوج به این معناست که سوخت برای خودروهایی که سوختشان تمام شده است، فراهم می‌کند. در این حالات، ماشین سوخت رسان سیار بنزین را به جایی که خودرو شما است، می‌آورد.

4 - پنچرگیری: این خدمت به این معناست که لاستیک‌های پنچر شده یا کهنه خودرو را عوض می‌کند. پنچرگیرهای تیم امداد خودرو ایران خودرو یاسوج همه با وسایل کامل در محل می‌شوند و اگر شما نیاز داشته باشید، لاستیک یدک هم دارند.

5 - تعویض باتری: این خدمت به این معناست که باتری‌های قدیمی یا خالی شده خودرو را با باتری‌های جدید و شارژ شده جایگزین می‌کند. شما می‌توانید برای امداد باتری در یاسوج، با تیم امداد خودرو ایران خودرو یاسوج تماس بگیرید تا از خدمات ارسال و نصب رایگان باتری در محلتان استفاده کنید.

برخی افراد فکر می‌کنند که استفاده از خدمات امداد خودرو نشانه ضعف یا ناتوانی است، اما این نظر درست نیست. استفاده از خدمات امداد خودرو ایران خودرو یاسوج نشانه هوشمندی و منطقی بودن است.
با استفاده از خدمات امداد خودرو ایران خودرو یاسوج، شما هم زمان و هزینه‌تان را کم می‌کنید، هم از رخ دادن حوادث بد و خطرات احتمالی جلوگیری می‌کنید. علاوه بر این، با نگه‌داری منظم خودرو، عمر آن را زیاد می‌کنید و کارکرد آن را بهتر می‌کنید.

Loader